Imprezy

Wyjątkowa sala weselna w Kutnie i okolicach - ślub i wesele w plenerze

 Kompleksowo organizujemy uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselne. Istnieje możliwość zawarcia świeckiego związku małżeńskiego, w plenerze kompleksu Dwór Sójki. Takie możliwości daje otoczenie dworu w postaci urokliwego, zabytkowego parku oraz plenerowa sala bankietowa mogąca pomieścić 250 osób.

Sala posiada dedykowane zaplecze gastronomiczne, niezależny węzeł sanitarny, ogrzewanie oraz klimatyzację/wentylację. Współpracujemy z zespołami muzycznymi, wodzirejami, DJ ami, florystykami, kierowcami limuzyn i pojazdów zabytkowych, kołami łowieckimi i cukiernikami.

Sala weselna w Kutnie

Ślub to wydarzenie, które wymaga specjalnej oprawy. Najważniejsza jest przede wszystkim sceneria, w której Państwo Młodzi będą składać przysięgę. Hotel Dwór Sójki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych i proponuje organizację ślubu konkordatowego w tym wyjątkowym miejscu. Dzięki temu każdy może mieć szansę na zawarcie związku małżeńskiego w pięknych okolicznościach przyrody. Zabytkowy park, który znajduje się na terenie hotelu wyróżnia się nie tylko wysoką estetyką, ale i historią sięgającą dawnych czasów. Całość prezentuje się nad wyraz elegancko, dlatego jest to oferta skierowana do osób, które marzą o niecodziennym ślubie na wzór szlachecki. Odrestaurowany budynek dawnego dworku dodaje otoczeniu niepowtarzalności i z pewnością zachwyci wszystkich gości, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w uroczystości zaślubin. To miejsce daje szansę na piękny ślub. Kutno jest miejscowością położoną w centralnej Polsce, dlatego dojazd tutaj nie stanowi żadnego problemu, a hotel Dwój Sójki bez problemu pomieści wszystkich gości i zaproponuje im komfortowe noclegi oraz dostęp do wspaniałej restauracji, gdzie kucharze serwują wyśmienite dania.

 

Czytaj więcej

Sala weselna - Kutno i okolice

Hotel Dwór Sójki daje możliwość zorganizowania wesela w dwóch miejscach. Jeśli zależy Państwu na kameralnej sali, która pomieści maksymalnie do 50 osób, zapraszamy do obejrzenia naszej restauracji połączonej z dużym tarasem. Najbardziej imponująca jest jednak plenerowa sala bankietowa, gdzie można zorganizować przyjęcie weselne nawet na 250 osób. Sala zachwyca zwłaszcza delikatnymi zdobieniami, które doskonale współgrają z dworskim stylem. Ustawienie stołów, jak również jej dokładnie przyozdobienie zależy od Państwa preferencji. Mamy do zaproponowania kilka ustawień i kolorystycznych motywów przewodnich. Wszelkie inne kwestie należy już uzgodnić osobiście, gdyż każdy ma nieco inny pogląd na swoje wesele, Kutno natomiast jest miastem, które oferuje wiele atrakcji turystycznych, z których również warto skorzystać podczas pobytu.

Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania i staramy się zrobić wszystko, aby ten najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej okazał się jak najbardziej udany, także pod względem oprawy, która ma stanowić tło dla tej wyjątkowej przysięgi. Właśnie dlatego współpracujemy z wieloma osobami z branży ślubnej. Przyjęcia weselne w sali plenerowej organizowane są przez cały rok, największą popularnością cieszą się terminy letnie, dlatego odpowiednio wcześniej należy zarezerwować sale weselną. Kutno i okolice to rejony, które wzbudzają coraz większe zainteresowanie, szczególnie z uwagi na walory przyrodnicze.

Dlaczego warto zorganizować wesele w Kutnie?

Ślub w Kutnie to niezapomniane przeżycie, któremu towarzyszy wspaniała atmosfera. Jest to doskonała alternatywa dla ceremonii w urzędzie, często pozbawionej romantyzmu i odpowiedniej oprawy. Urządzając wesele w tym miejscu, można odetchnąć i skupić si na najważniejszych aspektach. Pracownicy hotelu Dwój Sójki zadbają, aby wszystko odbyło się jak najlepiej, dzięki czemu przyjęcie weselne długo będzie wspominać nie tylko Para Młoda, ale i wszyscy goście. Zapraszamy do rezerwacji i przesyłania zapytań, czy w wybranym przez Państwa terminie dostępna jest nasza sala weselna. Kutno to miasto położone w województwie łódzkim. Zachęcamy do przyjazdu jednak nie tylko mieszkańców tego regionu, ale całej Polski. Taki dzień zdarza się przecież tylko raz w życiu, warto więc wybrać miejsce, które zauroczy swoją scenerią i pomoże wykreować piękne wspomnienia.

 

 

 

 

 

Hotel Dwór Sójki
Sójki 1 k/Kutna 99-307
Strzelce
NIP: 775-001-99-93

Tel. +48 24 254 24 44
Mob. +48 694 933 634
Tel./Fax +48 24 254 34 44
recepcja*!*hoteldworsojki.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.