Restauracja i bar

Restauracja

Dania serwowane w naszej restauracji przygotowywane są z myślą o zaspokojeniu gustów kulinarnych nawet najbardziej wymagających smakoszy. Serwujemy specjały kuchni z całego świata ale naszą specjalnością są dania staropolskie. Wszystkie produkty pochodzą od stałych i sprawdzonych dostawców, są świeże i starannie wyselekcjonowane pod względem jakości. Niemałe znaczenie ma dla nas zatem pochodzenie surowców oraz ekologiczna produkcja i chów.

Nasza kadra to doświadczeni kucharze z ogromnym bagażem wiedzy oraz umiejętności. Systematyczne szkolenia oraz wdrażanie nowych metod przygotowania posiłków to nasz sposób na utrzymanie należytych standardów w produkcji żywności.

Najlepszą rekomendacją dla efektów naszej pracy jest zadowolenie Gości, którzy systematycznie, często całymi rodzinami, wracają aby spędzić czas wspólnie spożywając posiłek w miłej atmosferze, o którą dba zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i w pełni profesjonalna obsługa sali restauracyjnej. Szeroki wybór trunków wysokoprocentowych oraz karta win stworzona przy udziale naszych Gości stanowią doskonałe uzupełnienie naszej karty dań, którą mamy przyjemność zaprezentować Państwu poniżej.

KARTA MENU

Restauracja dostępna jest dla Gości od godziny 12:00 przez okrągły rok. W miesiącach letnich do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy również duży taras z widokiem na urokliwy park. W godzinach 7:00 - 10:00 serwujemy również śniadania w formie stołu szwedzkiego dostępnego również dla Gości nie korzystających z części hotelowej obiektu.

Rezerwacja stolika lub zamówienie cateringu możliwe jest pod numerem kontaktowym recepcji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Hotel Dwór Sójki
Sójki 1 k/Kutna 99-307
Strzelce
NIP: 775-001-99-93

Tel. +48 24 254 24 44
Mob. +48 694 933 634
Tel./Fax +48 24 254 34 44
recepcja*!*hoteldworsojki.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.